Вуличний настінний ліхтар у кольорі застаріле золото

- Немає в наявності
- Код: 716A/N
625 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний настінний ліхтар у кольорі застаріле золото. Висота ліхтаря 30 см, діаметр плафона - 20 см, відступ від стіни - 22 см.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 30 |
| Відступ від стіни | 22 см |
| Колір корпусу | Застаріле золото |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір стельової основи | 14х11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 625 ₴







