Люстра стельова в чорному корпусі на 8 графітових плафонів із латунною фурнітурою

- Немає в наявності
- Код: 51797/8 TBS+BK+GR
4 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра стельова в чорному металевому корпусі на 8 графітових плафонів із латунною фурнітурою. Діаметр люстри - 85 см. Висота (відступ від стелі) - 25 см. Ця модель люстри представлена у 3-х комплектаціях (на 4, 6 та 8 плафонів) і у 3-х кольорах плафонів (прозорий, білий та графітовий)
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 25 |
| Довжина | 85 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Колір фурнітури | латунь |
| Кількість ламп | 8 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Серія | 51797 TBS+GR |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 85 |
- Ціна: 4 495 ₴







