Бра з білим матовим плафоном в латунному корпусі

- В наявності
- Код: WB22/1 AB+WT
2 125 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія стінових світильників у чорному кольорі корпусу та латуні з скляним білими плафоном (діаметр плафону 15 см) Цоколь Е27 (тільки до 9 Вт | лампочка СВІЧКА)
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 21 см |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Серія | WB 22/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 16 |
- Ціна: 2 125 ₴








