Підвісна світлодіодна чорна люстра ⌀ 90 см

- В наявності
- Код: MJ143-900 BK
11 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія сучасних підвісних люстр, які поєднують елегантність та сучасні технології. Доступні у двох розмірах з діаметром 70 см і 90 см, ці люстри мають дугоподібну форму, що додає легкості інтер'єру. Чорний металевий корпус підкреслює стильний вигляд. Вбудовані світлодіоди з трьома режимами освітлення дозволяють налаштувати атмосферу. Потужність 60 Вт (70 см) і 74 Вт (90 см) забезпечує яскраве освітлення. Максимальна висота становить 180 см, а оптимальна мінімальна – 95 см. Люстри даної серії стануть прикрасою будь-якого простору, додаючи сучасності та функціональності.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 90 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 180 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 95 см |
| Потужність, Вт | 74 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ 143 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 90 |
- Ціна: 11 195 ₴









