Сучасне бра із підвісним графітовим плафоном

- Немає в наявності
- Код: W316
1 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасне бра у металевому корпусі кольору латунь із графітовим підвішеним плафоном (діаметр плафона 15 см). Висота регулюється від 35 см до 80 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 18 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 80 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 1 545 ₴







