Бра SAMIDDLE у вигляді перлинки

- В наявності
- Код: WCO9
3 745 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SAMIDDLE - це настінний світильник (бра) з фігурною основою з латуні та плафоном-куляю з білого скла. Має витончений мінімальний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 11 см |
| Довжина | 36 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 14х6 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 3 745 ₴







