Підвіс Terrazzo Dome із чорним бетонним плафоном 18х10 см

- Немає в наявності
- Код: MJ166/1 BK
2 475 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайна колекція підвісних світильників Terrazzo Dome у стилі Ар-деко. Ці світильники вражають своїм дизайном - це ідеальне поєднання металевого латунного корпусу із бетонною фурнітурою. Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим виглядають як вінтажні сучасні світильники. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та видовжених бетонних плафонів. Розмір плафона - 18х10 см. Цоколь Е27. Світильники Terrazzo Dome представлені у 3-х кольорах бетону: сірий, чорний та білий. Завдяки цьому вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 25 до 185 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Максимальна висота | 185 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 18х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | MJ 166/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 2 475 ₴








