Сучасна чорна LED люстра FLEA з ріжками, що регулюються по осі

- В наявності
- Код: DE31/8 BK
5 985 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна LED люстра в корпусі метал чорного кольору з ріжками, що регулюються по осі на 360°. Ріжки довжиною 58 см та 40 см. На закінченнях ріжків розміщуються 8 світлодіодних плафонів-спотів. Розмір спотів 7х7 см та 10х3 см. Люстра з вбудованими світлодіодами на три колірних режими роботи: теплий, холодний, нейтральний колір світла. Потужність 40 Вт. Висота люстри може регулюватись (40 або 70 см) завдяки трубці 30 см. LED люстра FLEA представлена у двох кольорах корпусу: латунь та чорний
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 110 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 70 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 40 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MD 8030 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 110 |
- Ціна: 5 985 ₴










