Видовжена чорна люстра BALLS WAVE з білими плафонами

- Немає в наявності
- Код: MJ191 BK+WT
4 965 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель видовженої люстри в скандинавському стилі BALLS WAVE виконана у металевому корпусі із білими скляними плафонами (діаметр 10 см), які як ніби обвивають металевий корпус. Висота люстри регулюється від 35 до 65 см. Дана модель люстри BALLS WAVE представлена у 2-х кольорах корпусу (латунь та чорний) та у 2-х комплектаціях: на 9 (100 см) та 11 (120 см) плафонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 65 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 16,5 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 50х5х3 см |
| Серія | MJ 191 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 13 |
- Ціна: 4 965 ₴





