Підвіс Terrazzo Cylinder Long із білим бетонним плафоном 30х4 см

- Немає в наявності
- Код: MJ163-40*300 WT
2 175 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайна колекція підвісних світильників Terrazzo Cylinder Long у стилі Ар-деко. Ці світильники вражають своїм дизайном - це ідеальне поєднання металевого латунного корпусу із бетонною фурнітурою. Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим виглядають як вінтажні сучасні світильники. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та видовжених циліндричних бетонних плафонів. Загальна висота корпусу світильника - 30 см. Світильники Terrazzo Cylinder Long мають два розміри корпусу: 30х4 см (Led-елемент, 1,5 Вт) та 30х6 см (цоколь G5.3 - 3 Вт (лампочка в комплекті)). Також ці світильники представлені у 2-х кольорах бетону: сірий та білий. Завдяки цьому вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 35 до 170 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 1,5 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 30х4 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | MJ 163 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 2 175 ₴







