Підвіс Aurea із чорним бетонним корпусом 38х6 см

- В наявності
- Код: MJ161-120*430 BK
3 075 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим виглядає як вінтажний сучасний світильник. Циліндричні сучасні підвісні світильники, виготовлені з металу в чорному кольорі та чорної бетонної фурнітури, стануть чудовим доповненням для більшості сучасних інтер'єрів. Ця серія світильників представлена у 2-х розмірах бетонного корпусу: 34х5 см та 38х6 см. Кільце діаметром 14 см Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 40 см/45 см до 175 см. Цоколь GU10. Лампочка в комплекті (3 Вт).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | MJ 161 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 14 |
- Ціна: 3 075 ₴





