Кільцева підвісна люстра з поворотними металевими плафонами

-40%
- В наявності
- Код: MJ130 BK
9 245 ₴
5 547 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська підвісна кільцева люстра у чорному металевому корпусі із неймовірними металевими плафонами (верхня частина плафона - чорна, а середина - золота). Розмір плафона - 17х10 см. Особливістю даної моделі є можливість зміни напряму плафонів. Ця модель люстри доступна на 9 та 12 плафонів.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 95 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 165 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 17х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 95 |
- Ціна: 5 547 ₴








