Люстра-пучок на 12 графітових плафонів

-15%
- В наявності
- Код: MJ140-650 CH+GR
9 985 ₴
8 487,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра-пучок у металевому корпусі кольору хром із графітовими плафонами (12 шт діаметром 15 см). Цоколь Е27 на 3 лампи. Загальний діаметр люстри - 55 см. Висота люстри регулюється від 40 до 180 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 180 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 8х15 см |
| Серія | MJ140 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 8 487,25 ₴








