Люстра-пучок на 13 мармурових плафонів

- Немає в наявності
- Код: MJ141/13 AB+WT
10 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра-пучок у металевому корпусі кольору латунь доступна на 7 або 13 білих плафонів із узором мрамуру. Загальний діаметр люстри - 45 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 45 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий з візерунком |
| Кількість ламп | 13 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х3,5 см |
| Серія | MJ 141 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 45 |
- Ціна: 10 395 ₴










