Каскадний світильник A-TUBE NANO у чорному корпусі

- Немає в наявності
- Код: MJ150 BK
14 765 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каскадний світильник A-TUBE NANO у чорному металевому корпусі на 7 підвісних трубок із вбудованими світлодіодами (нейтральне денне світло 4000К). Загальний діаметр світильника 85 см. Потужність 23 Вт.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 85 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 23 w |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Розмір стельової основи | 50х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 85 |
- Ціна: 14 765 ₴








