Вишукане срібне бра DIAMINA з кришталевим камінням

- В наявності
- Код: W33007/2 S CH
2 435 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукане бра DIAMINA - це втілення елегантності та сучасності у невагомому корпусі. Корпус виготовлений з металу кольору хром, розмір корпусу - 40х30 см, відступ від стіни - 15 см. Особливістю даної моделі є регулюючі патрони. Серія вишуканих люстр DIAMINA представлена у 2-х кольорах корпусу: хром та золотий та у 2-х формах: кругла (з діаметрами 60 та 80 см) і видовжена (довжиною 100, 120 та 150 см). Також цю серію люстр чудово доповнюють бра (40х30 см).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 13х2 см |
| Серія | 33007 CH |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 2 435 ₴







