Видовжена чорна люстра LEEDS LONG з 6-ма спотами

- Немає в наявності
- Код: MJ137L/6 BK
7 975 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна мінімалістична модель люстри LEEDS LONG у видовженому корпусі чорного кольору з плафонами-спотами. Довжина корпусу люстри - 120 см, ширина - 20 см. Розмір спота 16х3 см. Потужність 18 Вт. Особливістю даної моделі є регулюючий механізм на спотах. Серія люстр LEEDS з регулюючими плафонами-спотами представлена у 2-х варіантах корпусу: кругла підвісна люстра (три діаметри: 60, 80 та 100 см) видовжена люстра (довжина 120 см) Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 65 |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 18 |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір плафона | 16х3 см |
| Розмір стельової основи | 35х5х2 см |
| Серія | MJ 137 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 7 975 ₴







