Бра у чорному корпусі

- В наявності
- Код: YG368/2 BK
1 665 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра VASMAR у металевому корпусі чорного кольору: — відступ від стіни 7 см — довжина 33 см — ширина 10 см Бра має два видовжені прозорі матові плафони розміром 11,5х3 см. Модель бра VASMAR представлена у 3-х кольорах корпусу: білий, чорний та хром
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Довжина | 33 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Матовий |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 11,5х3 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Серія | YG 368/2 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 10 |
- Ціна: 1 665 ₴






