Бра MOLECULAR у чорному корпусі

- В наявності
- Код: WB16/3 BK
3 065 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра MOLECULAR із металевою основою чорного кольору має витончений сучасний мінімалістичний дизайн. Бра має вбудовані світлодіоди із нейтральним денним світлом. Потужність - 20 Вт. Довжина ріжків 50 см, 35 см, 15 см. Світлові круги діаметром 8 см та 6 см. Особливістю даної моделі бра є можливість кріплення під різними кутами.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Довжина | 75 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, Вт | 20 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 14х6 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WJ 013 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 47 |
- Ціна: 3 065 ₴









