Бра у чорному корпусі з 2-ма білими плафонами

- В наявності
- Код: WB17/2 BK
2 125 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра із металевою основою чорного кольору та двома плафонами-кулями з білого скла (діаметр 8 см). Має витончений сучасний мінімалістичний дизайн. Він ідеально підходить для використання у вітальні, спальні, кухні чи офісних приміщеннях. Завдяки своїй компактності та зручній конструкції світильник легко монтується на стіну і не займає багато місця. Довжина бра - 27 см, ширина - 9,5 см, відступ від стіни - 11 см. Ця модель бра представлена у двох кольорах металевого корпусу: чорний та латунь.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 11 см |
| Довжина | 27 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір стельової основи | 17х2,5 см |
| Серія | WB 17/2 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 9.5 |
- Ціна: 2 125 ₴








