Невагома срібна Led люстра d60 см

- В наявності
- Код: MJ156-600 CH
12 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі кристали, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу кольору хром, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди з нейтральним світлом надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна в двох розмірах: 60 та 80 см в діаметрі (потужність 16 і 30 Вт відповідно до розміру) та у двох кольорах корпусу (хром та золотий).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Потужність, Вт | 16 w |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 14х7 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | Elements Chrome |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 12 795 ₴









