Підвіс Icicle Style у срібному корпусі

-15%
- В наявності
- Код: MJ153/1 CH
1 865 ₴
1 585,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекція невагомих підвісів Icicle Style - це поєднання строгого металевого корпусу із невагомим прозорим акрилом на якому вирізьблені геометричні узори. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі хром та акрилових циліндрів (розмір плафона 30х3 см). Вони оснащені світлодіодами, що випромінюють м'яке нейтральне світло 4000K, потужність 3 Вт. А завдяки прозорому акрилу ніби із вирізьбленими геометричними узорами, освітлення має неповторний вигляд. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 35 до 235 см. Світильники представлені у 2-х кольорах корпусу: хром та чорний. Підвіси Icicle Style будуть чудовим акцентом в будь-якій кімнаті вашого дому.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 235 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 30х3 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | MJ 153/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 1 585,25 ₴








