Світильник підвісний з хромованим плафоном

-20%
- В наявності
- Код: MJ113-200
2 495 ₴
1 996 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірний стельовий світильник-підвіс має винятковий скляний плафон, розміром 25х20 см. Ви будете насолоджуватися привабливим світінням цього скляного хромованого плафона.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 25х20 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 1 996 ₴







