LED світильник круглий підвісний у чорному корпусі

- В наявності
- Код: 1015-500 P BK
3 855 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний LED світильник у металевому корпусі, діаметром - 47 см. Ця модель представлена у двох кольорах: білий та чорний. LED світильник має 3 режими освітлення + нічник. Потужність 55 Вт (27 Вт тепле та холодне + 5 Вт нічник). У комплекті пульт дистанційного керування.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 47 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 105 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Наявність пульта д/у | є |
| Потужність, Вт | 55 w |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 16х5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | 1015-500 P |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 47 |
- Ціна: 3 855 ₴







