Видовжена срібна дизайнерська люстра ALMA з кристалами

- В наявності
- Код: NO4-1000L CH
10 715 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжена дизайнерська люстра ALMA зі скляними кришталевими палочками у металевому корпусі кольору хром на 15 ламп. Модель доступна у довжині корпусу 100 см. Серія підвісних люстр ALMA - це сучасна класика, що доповнює інтер'єр та робить його вишуканим та водночас елегантним. Ця серія включає підвісні кільцеві люстри у металевому корпусі кольору хром (діаметр 60, 80 см та подвійна - 60+80 см), підвісний круглий світильник та видовжену люстру (довжина 100 см).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 15 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 20х6х2,5 см |
| Серія | NO 4 CR |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 10 715 ₴







