Люстра на 10 подвійних плафонів із елементами чорної екошкіри

- В наявності
- Код: S865/10 BK
10 435 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірна плафонна люстра у металевому корпусі кольору хром із декором чорної екошкіри на ріжках з цоколем Е14 на 10 ламп. Плафони люстри мають подвійне скло, їх розмір - 11х10 см. Загальний діаметр люстри - 85 см. Кріпиться ця модель люстри на гачок і має регулювання висоти від 40 до 80 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 85 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Максимальна висота | 80 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 11х10 см |
| Розмір стельової основи | 6х12 см |
| Тип кріплення | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 85 |
- Ціна: 10 435 ₴








