Бра Arcola із вимикачем на корпусі

- Немає в наявності
- Код: WJ57/1 BK
2 425 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра Arcola із вимикачем в чорному кольорі корпусу з білим матовим плафоном
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Довжина | 32 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 24 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 24х6х3 см |
| Серія | WJ 56/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 2 425 ₴








