Настінне бра Liberty із латунною фурнітурою

- В наявності
- Код: WB11-250*250 BK+GD
2 025 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне бра Liberty в чорному кольорі корпусу із латунною фурнітурою.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Довжина | 25 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 2 025 ₴








