Дизайнерський латунний світильник в американському стилі FAIRY

-40%
- В наявності
- Код: SC9/5 AB
11 455 ₴
6 873 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський світильник в американському стилі FAIRY представлений у двох кольорах корпусу: латунь та чорний. Діаметр світильника по зовнішньому краю металевого корпусу - 45 см. Кріплення монтажна планка 6 см + дюбель. Особливістю даної моделі світильника є можливість його кріплення як на стелю, так і на стіну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Виробник | Fairy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 |
| Довжина | 45 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір плафона | 5х4 см |
| Розмір стельової основи | 6х6 см |
| Серія | SC 9/5 |
| Тип кріплення | дюбель |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 45 |
- Ціна: 6 873 ₴








