Бра з білим плафоном в латунному корпусі

- Немає в наявності
- Код: WJ57/1 AB
2 365 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра із вимикачем в металевому корпусі з білим матовим плафоном, діаметром 12 см. Ця модель бра доступна у двох кольорах корпусу: чорний та латунь.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 32 |
| Відступ від стіни | 13 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 24 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 24х6х3 см |
| Серія | WJ 56/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 2 365 ₴








