Кришталеве бра у латунному каркасі

- Немає в наявності
- Код: WS151/2 AB
1 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталевий настінний світильник-бра у латунному каркасі з скляними прозорими трубочками
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 13 см |
| Довжина | 53 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 22x12x4 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 22 |
- Ціна: 1 795 ₴








