Бра Arcola в мінімалістичному латунному корпусі

- В наявності
- Код: WJ56/1 AB
1 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра Arcola із вимикачем в металевому корпусі з білим матовим плафоном, діаметром 10 см. Ця модель бра доступна у двох кольорах корпусу: чорний та латунь.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 13 см |
| Довжина | 17 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серія | WJ 56/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 1 315 ₴







