Дизайнерська люстра із серії Mysa Pearl 3500К 80 см

- В наявності
- Код: MJ11-800
11 075 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія люстр Mysa Pearl у вигляді кола із світловими кулями на металевому корпусі кольору латунь. Ці люстри представлені у двох діаметрах - 60 см та 80 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 135 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Полімер |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 35 |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3500 К |
| Серія | MJ 10 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 11 075 ₴







