LED світильник підвісний UMBRIA в чорному корпусі

- Немає в наявності
- Код: 9030-450 P BK
5 745 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний LED світильник у чорному металевому корпусі, діаметр - 45 см. Деревʼяна фурнітура та фурнітура білого кольору. LED світильник має 3 режими освітлення + нічник. Потужність 48 Вт (24 Вт тепле та холодне + 5 Вт нічник). У комплекті пульт дистанційного керування.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 45 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Дерево |
| Максимальна висота | 80 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Наявність пульта д/у | є |
| Потужність, Вт | 48 w |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 16х5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 45 |
- Ціна: 5 745 ₴







