Лінійний бра Vogue зі спотом права

- В наявності
- Код: WB10/2 R BK+AB (права)
2 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо новинку - бра Vogue, сучасне освітлювальне рішення, створене для того, щоб додати тепло та стиль у простір вашого будинку. Витончений дизайн (з’єднання чорного металевого корпусу з латунною фурнітурою та латунним спотом) і нейтральне підсвічування цих бра роблять їх ідеальним доповненням до сучасних і мінімалістичних інтер’єрів, створюючи затишну та привабливу атмосферу. Тому ці бра ідеально підійдуть для вітамінів, спалень та місць відпочинку. Ця серія світильників доступна відразу у двох варіантах - лівий та правий (залежить від місця розміщення світлової лінії).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Довжина | 51 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Потужність, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 16х4х5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WB 10/2 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 16 |
- Ціна: 2 575 ₴










