Серія дизайнерських підвісних світильників Copper Shade у 3-х розмірах

- Немає в наявності
- Код: A366-200 Rose GD
2 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія підвісних світильників Copper Shade з неймовірними скляними плафонами кольору рожеве золото з цоколем Е27. Корпус світильників - метал кольору міді (рожеве золото). Ці світильники є у трьох діаметрах плафона: 20, 25 та 40 см. Завдяки такій різноманітності розмірів їх можна чудово комбінувати між собою створюючи чарівну світлову композицію. Серія Copper Shade - це елегантне поєднання матеріалів та розмірів для створення атмосферного освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Діаметр плафону | 20 см |
| Колір корпусу | Мідь (рожеве золото) |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 2 195 ₴








