Підвісний світильник Extra Medium 2

- В наявності
- Код: MJ126/1 BK
1 055 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія підвісних світильників Extra представлена у трьох різних конусоподібних формах: Small (20x17 см), Medium (29х19см) та Large (25х42 см). Завдяки такій різноманітності розмірів їх можна чудово комбінувати між собою створюючи чарівну світлову композицію. Підвіси у цій серії виготовлені із металу чорного кольору з цоколем Е27.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 29 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 185 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | MJ 124 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 19 |
- Ціна: 1 055 ₴







