Люстра дизайнерська з прозорими плафонами ABBY

-15%
- В наявності
- Код: MJ127 BK
13 985 ₴
11 887,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра дизайнерська ABBY у чорному металевому корпусі з прозорими плафонами. Ця модель люстри водночас є мінімалістичною та вишуканою, розкішною та простою. Вона стане чудовим доповненням сучасного інтер'єру. Модель доступна у 2-х варіаціях: на 6 та 8 плафонів. Діаметр люстри - 60 см. Висота люстри може регулюватися. Мінімальна висота: 55 см, максимальна висота: 105 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20х8 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 11 887,20 ₴







