Підвісний світильник Flow Light у золотому каркасі

- В наявності
- Код: SA36-300
11 955 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір упаковки | 45х45х18 см + 45х45х22 см |
| Серія | SA 36 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 11 955 ₴










