Дизайнерський срібний підвіс HEARDY

- Немає в наявності
- Код: MJ112/1 CH
2 785 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський підвіс HEARDY у металевому корпусі із скляним циліндричним плафоном на одну лампочку. Розмір скляного корпусу - 25х7 см. Є можливість регулювати висоту від 30 до 175 см. Ця модель підвісного світильника представлена у двох кольорах металевого каркасу: латунь та хром.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | MJ 112/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 2 785 ₴






