Дизайнерський підвіс Manta 3000K

- В наявності
- Код: C14-250 3000K
4 145 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальний дизайнерський підвіс Manta у металевому корпусі кольору хром. Прозорий скляний плафон хвилеподібної форми м’яко розсіює світло та дає неймовірні відблиски.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 25 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 185 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 1,5 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 4 145 ₴









