Підвісний світильник із смарагдовим склом

- Немає в наявності
- Код: AT435
4 045 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірний підвіс, що поєднує металевий корпус в кольорі латунь та смарагдове скло. Розмір корпусу 30х20 см, цоколь G9.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 190 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 4 045 ₴










