Люстра видовжена Blowball із декоративними гілочками

- Немає в наявності
- Код: Md9050L-900 CH
8 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра видовжена із декоративними гілочками у металевому корпусі кольору хром. Довжина корпусу люстри 92 см, ширина - 40 см. Висота регулюється від 45 до 115 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 92 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна висота | 115 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 42 см |
| Розмір стельової основи | 60х6х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 8 995 ₴








