Люстра з прозорими та янтарними плафонами

-35%
- В наявності
- Код: AG09/16
9 585 ₴
6 230,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра з прозорими та янтарними плафонами у золотому металевому корпусі. Діаметр люстри 70 см. Висота регулюється від 75 до 110 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 70 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 16 |
| Максимальна висота | 110 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 70 |
- Ціна: 6 230,25 ₴










