Світильник підвісний із фатиновим абажуром

- Немає в наявності
- Код: MD9118-680
2 375 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник дизайнерський підвісний у білому металевому корпусі із фатиновим абажуром на одну лампочку в цоколі Е27.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 90 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір упаковки | 40х40х20 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 2 375 ₴









