Світлодіодний світильник з вертикальним кругом у двох розмірах

-20%
- В наявності
- Код: MD9001-200S
3 615 ₴
2 892 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія світлодіодних бра із підвісним металевим латунним кругом у двох варіантах: вертикальний та горизонтальний круг. Вони чудово поєднуються між собою та створюють неймовірну світлову композицію. Цей вертикальний світильник доступний у двох розмірах світлового корпусу, діаметром: 20 та 30 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 20 |
| Діаметр плафону | 20 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 195 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 6 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | MD 9001-200S |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 2 892 ₴









