Світильник підвісне коло d35 см

- Немає в наявності
- Код: MD8001-350
3 525 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна колекція світлодіодних світильників з підвісним колом у стилі модерн. Ця серія світильників у латунному металевому корпусі представлена у двох варіантах з різним діаметром кола (35 та 55 см). Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 40 до 200 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 35 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | MD 8001 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 3 525 ₴








