Світильник Gaia із золотим напиленням на плафоні

- В наявності
- Код: 0632/1 GD
2 555 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірний стельовий світильник-підвіс Gaia має винятковий скляний абажур зі скошеними гранями у формі діаманта. Ви будете насолоджуватися привабливим світінням цього скляного плафона, яке змінюється залежно від кута, з якого ви на нього дивитесь. Комплектація даного світильника доповнена окремим прозорим кабелем, який можна відрегулювати під час встановлення відповідно до висоти стелі. Ця модель світильника представлена у двох кольорах напилення скляного плафона: золотий та хромований.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Золоте напилення |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 25х30 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Серія | 0632/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 2 555 ₴







