Люстра із декоративними графітовими пластинами

- В наявності
- Код: AT18/7
6 955 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана люстра із декоративними графітовими пластинами діаметром 65 см. Корпус метал кольору рожеве золото. Декоративні графітові пластини розміром 34х18 см / 34х16 см. Висота люстри регулюється завдяки додатковим трубкам довжиною 20 см та 30 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 65 |
| Колір корпусу | Мідь (рожеве золото) |
| Кількість ламп | 7 |
| Максимальна висота | 90 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 65 |
- Ціна: 6 955 ₴








