Люстра на 8 плафонів із латунною фурнітурою

-15%
- В наявності
- Код: YG8132-8
5 235 ₴
4 449,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра стельова в металевому корпусі на 8 плафонів із латунною фурнітурою. Діаметр люстри 75 см. Довжина ріжків 20 см. Ця модельлюстри представлена у двох комплектаціях: на 6 або 8 плафонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 65 |
| Довжина | 75 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | латунь |
| Кількість ламп | 8 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 75 |
- Ціна: 4 449,75 ₴







